HEMEN ARAYIN RANDEVU AL

MENÜ

Gebelik

Gebelik Takibi

Doğum öncesi ve doğum sonrası dönemi içine alan gebelik takibi, hamilelik sürecinin sağlıklı geçmesi için büyük önem taşır. Doğum öncesi Prenatal ve doğum sonrası Postpartum olarak adlandırılan süreç, anne adaylarının akıllarına takılan her türlü sorunun cevap bulması açısından titizlikle takibe alınmalıdır. Tahmini doğum tarihinin hesaplandığı ve bebeğin ilk kalp atışlarının duyulduğu muayeneler aile birliğinin sağlanması açısından da son derece değerlidir. 

DEVAMINI OKU
Gebelik Dönemi

Bebek sahibi olmayı bekleyen tüm anne adayları için gebelik dönemi oldukça önemlidir. Sağlıklı bir doğumun gerçekleşmesi ve bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi için gebelikteki her aşama kontrol altında tutulmalıdır. Anne adayları kendi gebeliklerini en doğru şekilde kontrol etme konusunda yeterli bilgiye sahip olmayabilirler. Bu konuda atılabilecek en doğru adım, gebelik dönemini kontrol altında tutmak için doktor desteği almak olacaktır. Bu anlamda alanında uzman ve son derece deneyimli bir doktor desteği alabilmek için Dr. Timuçin Timuroğlu ile birlikte gebeliğin her dönemini kontrol altında tutmak mümkün olacaktır. Dr. Timuçin Timuroğlu tüm anne adayları için sağlıklı bir doğuma doğru giden yolda deneyimlerini ve uzmanlığını aktarmaktadır.

DEVAMINI OKU
Riskli Gebelik Takibi

Birçok faktörün neden olduğu sorunlar ve hamilelikte ortaya çıkan sorunlar gebeliğin riskli gebelik grubunda yer almasına neden olur. Riskli gebelik, gebeliğin başlangıcından doğuma kadar takip edilmesi gereken bir süreci kapsar. Hatta normal başlayan bir gebelikte bile gebeliğin herhangi bir evresinde anne veya bebeğin sağlığını etkileyecek sorunlarla riskli gebelik grubuna dahil olabilir. Bu aşamada riskli gebelik takibi önemlidir.

DEVAMINI OKU